Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2011, 22:01   #128
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Minął pracowity dla mnie tydzień, a zatem mogłem zabrać się za pisanie posta. Efekt możecie zobaczyć oczywiście w temacie sesji. Jest to kolejna już przerwa między przygodami, więc chyba nie muszę tłumaczyć, że robicie właściwie co chcecie. Jeżeli ktoś życzy sobie porozmawiać z Karnishem na Ambasadorze w drodze na Coruscant, w samej stolicy Republiki bądź spytać o coś podczas spotkania kończącego post to oczywiście zapraszam na gadu czy gd. Liry i Gekido dialogi z własnymi mistrzami mogą ułożyć sami, któż zna ich lepiej od osób, które powołały ich do życia? Jeśli ktoś chciałby porozmawiać jeszcze z kim innym to już trzeba się ugadać ze mną czy ten ktoś jest dostępny i w zależności od tego jak ważny postanowimy czy ja odegram jego rolę w dialogu czy też gracz będzie mógł zrobić to sam. Między sobą możecie rozmawiać oczywiście swobodnie. A kolejka kończy się za 7 dni bez minuty tj. 23-06-2011 22:00
 
Col Frost jest offline