Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2011, 10:45   #103
hija
 
hija's Avatar
 
Reputacja: 1 hija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodnie
ja się tylko mogę podpisać pod tym, co wyłuszczyli lilka z Harardem. mam bardzo podobne odczucia - w sesji brakuje mi indywidualnego podejścia do postaci (a czytałam CELĘ i wiem, ze może być naprawdę dobrze).

nie przerzucam jednakowoż winy na MG - również moja w tym głowa, bo faktycznie nie poświęcam te sesji prawie w ogóle czasu. w lwiej części powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że właśnie zmieniłam pracę i jestem w ostrym trybie szkoleniowym a także w trybie intensywnych treningów w związku z czym w domu jedynie nocuję.

jeśli mogę poprosić o odrobinę wyrozumiałości to chętnie podejmę rękawicę i spróbuję pozbierać Issę z klęczek. mam nadzieję, że uda mi się dziś napisać choćby krótkiego posta.
 
__________________
Purple light in the canyon
That's where I long to be
With my three good companions
Just my rifle, my pony and me
hija jest offline