Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2011, 20:16   #32
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
- Przemów do mnie.
- Na pewno tego chcesz? – powiedział miecz gniewnie. – Czy nie zamierzasz znów dać nurka, razem z całą odzieżą, (…)? – rzekł ze smutkiem, kiedy trzymałem go na odległość ramienia w trzęsącej się garści. – Jesteś kłębkiem nerwów, (…).
- Dość – wrzasnąłem.
- I ja myślę, że dość. Mów, nie mów. Żadnej konsekwencji. Uratowałem ci życie i co dostałem w zamian? Rzucono mnie od razu na twardą ziemię. Pozostawiono mnie tam całego ubabranego…
- Powściągnij swój jęzor! – krzyknąłem. Podniosłem to coś i wcisnąłem do pochwy.
- Jęzor – powiedział miecz szyderczo niewyraźnym, stłumionym głosem – Przypuszczam, że rozumiem, co masz na myśli – i zamilkł.

Podpowiem, że imię głównego bohatera, przeniosłem do niektórych sesji (nie, nie jest to Cyrus, ani Slevin, a gadający miecz nazywa się Alamagordo)
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline