Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2011, 11:27   #101
Kritzo
 
Kritzo's Avatar
 
Reputacja: 1 Kritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłośćKritzo ma wspaniałą przyszłość
Również dziele się swoim odkryciem z rana co zaznaczyłem już w poście

Później mam zamiar znów udać się do biblioteki, tym razem w celu dowiedzenia się czegoś o właścicielach grand hotelu i tego potworka co stoi w centrum. Standardowo, badania, ale liczę też na odrobinę przeczucia, choć zamiast znów czytać o romansach, odrazu robię wtedy ksero i wracam do konkretów. Oczywiście nie spodziewam się, że gdziekolwiek będzie rozdział o naszych gołąbkach, hotelu itd.

Interesują mnie gazety - jakieś otwarcie, skandale na miejscu. Także książki o historii miasta pod kątem historycznej, ale nowej zabudowy. W bibliotece często nieco się orientują w zawartości księgozbioru więc liczę na szczęście Jak nie grand, to może dowiem się czym jest i czym było tamto "coś".
 
Kritzo jest offline