Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2011, 21:12   #21
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
No tak... hmh, w prawdzie teorie pseudonaukowe do niczego się lepiej nie nadają, jak do wykorzystania w sci-fi, ale - to moja subiektywna opinia - to jest czysta, niczym nie skażona... wtórność. Nie musisz się tym oczywiście przejmować, nie wszystko musi epatować oryginalnością. Jednak z doświadczenia wiem, że na dłuższą metę sztuka dla sztuki, jaką jest tworzenie własnego idealnego uniwersum, stawać się może męcząca - tym bardziej, że rzesza ludzi zwyczajnie wybierze już im znane: Stargate, czy Star Wars, niż świat, który z jednej strony - daje tyle samo, ale nic ponadto, co one, a z drugiej - trzeba się go jednak nauczyć, bo identyczny nie jest. Nie chcę Cię oczywiście zniechęcać, tworzenie to coś pięknego - szczególnie, gdy bierze się za nie ktoś dobry, a widzę, że prezentujesz raczej znośny (conajmniej) poziom, ale zastanów się, czy warto inwestować swój czas i zdolności w ponowne wynajdowanie koła? Moim zdaniem nie, choć może jest tak, że trzeba najpierw samodzielnie wynaleźć koło, by potem skonstruować napęd antygrawitacyjny, czy coś równie rewolucyjnego.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem