Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2011, 21:46   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Prabar_Hellimin
Przyznam szczerze, że nie jestem za bardzo zainteresowany Twoim systemem, bo moim zdaniem za mało w tym 'science', a za dużo 'fiction'
Tu się muszę zgodzić.


Im głębiej w las tym więcej drzew, jak mawiają. Koncentrując się już tylko na samej telecokolwiek. Piszesz:
Cytat:
Aby moc ta nie była zbyt powszechna, wyszkolenie przeciętnego kinetyka do podstawowego poziomu trwa lata, a osiągnięcie poziomu mistrzowskiego przez człowieka (tudzież klona) to kwestia nawet pół wieku.
Dlaczego miałaby nie być powszechna w dobie modyfikacji genetycznych? Czy obnecnie samochody nie są powszechne? Jeżeli coś jest dostępne to jest powszechne. Taka jest natura rzeczy.
Czy czas szkolenie ma jakiekolwiek znaczenie? Ponownie nie. Dlaczego - bo modyfikuję organizm, aby żył dwieście lat, mogę podmieniać w nim narządy, mam technikę i technologię. Czas nie ma żadnego znaczenia. Zresztą jak napisał Indoctrine:
Cytat:
Czym jest za tym ta zdolność, że potrzeba aż tak dużego szkolenia?

Reasumując - proponuję przemyśleć wszystko od początku i wrzucić jakąs wersję poprawioną i uzupełnioną.

Bo podobny problem jest z replikantami. Na ile replikant jest repliką a na ile "niezaleznym" umysłem? I dlaczego jest zaliczany do syntetyków?
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem