Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2011, 09:33   #27
magellan
 
Reputacja: 1 magellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znanymagellan wkrótce będzie znany
Nie rozumiem dlaczego wh 40k kłania się coraz mocniej. Przyznam szczerze, że dość słabo znam wh40k i pod żadnym pozorem nie starałem się upodabniać świata do tego uniwersum.

Sprawa bram, bram są miliony. W niektórych systemach gwiezdnych (czy planetarnych jeśli ta na zwa ci lepiej odpowiada) znajduje się po kilka bram, prowadzących do swoich odpowiedników w innej części galaktyki.

Replikanci dają duże możliwości i wciąż nie widzę problemu. Gracz wciela się w powiedzmy generała, co stoi na przeszkodzie aby zagrać tak jak się chce? Skąd wiesz, że generał X czy Y pomimo, że został jednym z bohaterów Dominatu to po ciuchu nie pracował z rebeliantami? Nie wiesz, dlatego gracz ma wolną wolę.

Co do ostatniego zdania to wydaje mi się, że zaczynasz czepiać się czegoś czego niema. Logika już dawno powinna ci podpowiedzieć, że psychiki Nerona czy Leonarda jest niemożliwy do pozyskania. Poza tym nigdzie o tym nie wspomniałem także...
 
magellan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem