Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2011, 15:50   #413
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Post jest... jest teraz bo potem nie będzie mnie praktycznie do poniedziałku.

Nie ruszyliście nic z dalszych planów, nawet w kwestii albo-albo; a przesłuchanie wyszło... Cóż, myślę, że z dużym prawdopodobieństwem jestem w stanie przewidzieć wygląd kolejnej tury, która - wbrew (poniekąd słusznej) teorii Romka - niestety nic by w praktyce nie wniosła do dalszej gry. Po dłuższym namyśle zdecydowałam się trochę podkręcić akcję i przede wszystkim zmienić jej kierunek.

Co do mastiffów - Tor, Iulus i Helfdan dadzą radę wycofać się do ołtarza i zejścia jeśli zrobią to natychmiast. Oczywiście bez Kalela.
Z poprzedniej walki Helf wie, że Tor raczej nie da sobie rady z mastifem 1 na 1.

Co do niewidzialnego przeciwnika - kombinujcie. Abi na pewno wie co za cholerstwo na Was napuściłam, więc jeśli chce może Was przeprowadzić przez walkę. Jeśli nie, ja zrobię to w poniedziałek. Piwnica ma jakieś 6x6m, 2,5m wys.

Powodzenia. Przyda siÄ™.

EDIT: walka pod ziemią zaczęła się wcześniej, niż na ziemi.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 24-06-2011 o 16:07.
Sayane jest offline