Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2011, 11:02   #4
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Tekst pierwszy:
1. Nie podobają mi się dialogi. Nie są naturalne. Jest inwazja żywych trupów, a to jest rozmowa jakby siedzieli w klasie na przerwie w liceum i popijali browara.
2. Żywe trupy? Jakbyś nie napisał przed tekstem o czym to jest to mógłbym to przeoczyć.
3. Sprzedawca to był "słowo na Z"? Prawie go nie opisałeś. Jakiś typ ma zmasakrowaną twarz, a potem mierzą mu w głowę i strzelają jakby chcieli sprowadzić na siebie całą, kurde, hordę.
4. Za dużo rozmów licealistów, za mało krwi.
5. Mam wrażenie, że na motywach The Walking Dead i choć może przywołany tytuł jest dramatem psychologicznym całkiem w porządku to de facto nie jest o "zombie".
6. Większość tego to dialogi, a jako, że dialogi nie są zbyt fajne to i całość nie oceniam zbyt wysoko. Więcej opisów krwi i masakry i więcej dobrych dialogów np. ... wyszło mi dłużej niż myślałem, a chyba nie o mnie temat to ci wyśle przez pw.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem