Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2011, 11:55   #84
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Jakbym gdzieś popłynął w dialogu to proszę o info.

Plan na następny dzień to udanie się do Lady Yllatris i próba usystematyzowania wiedzy o całej sytuacji. Znalezienia jakiegoś kontaktu z postacią Noraku (która przez zdarzenia została "odstrzelona" do osobnego i w chwili obecnej praktycznie niezwiązanego z resztą ekipy - wątku) Igan zaczyna mieć wrażenie, że wszyscy ganiają za co najmniej pięcioma rzeczami, które mają niewiele wspólnego z właściwym zadaniem, które - nota bene - zupełnie nie zostało w opinii Igana ruszone.

Metagamingowo: w ile osób gramy? Bo - przyznaję - ja się trochę zakręciłem ze wszystkimi wątkami, zwłaszcza stworzonymi, aby uzasadnić czyjeś odejście. Przykładowo - jako postać nie mogę zignorować sprawy morderstwa w karczmie Jana - dla Igana to sygnał, że ktoś na ekipę poluje... Nie wiem czy mam to ciągnąć czy jakoś zakamuflowanie olać (?)
 
Aschaar jest offline