Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2011, 18:52   #105
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Kiti znalazła sobie miejsce do spania u boku Ursusona. Zwinęła się w kłębek.
„Ten człowiek jest bardzo odważny, dobroduszny i mądry! – pomyślała jeszcze. – Czasem brak mu tylko szczęścia i pewności siebie.”
Ziewnęła i podrapała się za uchem.
„Mam nadzieję że wszystko potoczy się dobrze. Ta rozróba w knajpie była zupełnie niepotrzebna, niepotrzebna, niepotrzebna! Ciekawe co się tam stało... Dirith był ranny ale czy to on zaczął jatkę? Znając go całkiem możliwe... Z drugiej strony podpita magini też nie jest oazą spokoju... Źle się stało, źle źle źle! I gdzie jest Szrama, ta druga pani kleryk!? Zostałam sama z tą nieokrzesaną bandą!? No nie nie nie! A na dodatek Dirith znowu wsiąkł gdzieś!”

Nie miała sił szukać go tego nocy. Była zmęczona wydarzeniami i rzucaniem czarów. Miała nadzieję że drow się zjawi niebawem ale nie zjawił się.

Rankiem obudziła się nadal zwinięta w kłębek przy Ursusonie. Wstała, otrzepała się, przeciągnęła łapy, wylizała nieco futro.
http://sztuka.blox.pl/resource/wilk4599ds.jpg

„Mam nadzieję że magii ma się lepiej”
Poszli sprawdzić co z nią i faktycznie, miała się wręcz dobrze, żyła! Kiti odetchnęła w duchu. Odnaleźli się też panowie elfowie i pół-elfowie!
„Diritha nadal nie ma... Muszę sprawdzić co knuje ten drow!!! W końcu przyszłam tu głównie w tym celu, podążać za Stadem! Sprawdzić co knuje ten drow! Mam złe przeczucia”.
Wyruszyła z powrotem pod knajpę, z zamiarem wytropienia Diritha. Starała się uważać na strażników miejskich, chować się gdzie się da, chodzić bocznymi uliczkami, w razie czego uciekać i schować się gdziekolwiek, w krzakach, piwnicy, za uchylonymi drzwiami.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline