Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2011, 03:04   #16
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Oczywiście o 2 w nocy nie mogłem wszystkiego zrobić poprawnie i w sesji też przez przypadek wkleiło się to co miało iść tutaj

A zatem jeszcze raz:
Pokonałem weekend z czterema egzaminami, poniedziałek odsypiałem nocną naukę i setres i w ogóle tego typu rzeczy, a teraz postaram się w przeciągu 2-3 dni zapoznać z postami których mogłem jeszcze nie czytać. Jeśli chodzi o google docs to chyba najlepsze miejsce na dialogi, nawet jeśli jeszcze takiego doca nie zakładałem sam, to wiem jak wygląda jego używanie

Mam nadzieję, że nikt się nie niecierpliwi

Wredotta:
Nie mam nic przeciwko pierwszej osobie, ale to też pytanie do pozostałych graczy.

EDIT:
Widać jest to prostsze niż myślałem, więc oto i jest google doc do prowadzenia dialogów:
https://docs.google.com/document/d/1...thkey=CIy5tNAK

Bardziej EDIT:

Proponuję na dialog nie więcej niż 5-7 dni, ponieważ kolejka nie powinna nam się przeciągnąć ZA bardzo. Jeśli uważacie, że dana postać nie ma nic do powiedzenia w dialogu napiszcie to w widoczny sposób (np. pogrubioną czcionką). Jeśli trzy postacie nie mają nic więcej do powiedzenia z czterech dialog jest zakończony. Końcowy monolog można zawsze dodać w poście.

Miło byłoby się zmieścić w nawet krótszym czasie, jeśli się ładnie zgracie

Jeszcze organizacyjnie:
- Dialog dodam na początku postu do następnej kolejki.
- W przyszłości jeśli będziecie chcieli prowadzić inne dialogi np. między dwiema postaciami możecie to też robić w tym pliku, tylko dbajcie o "porządek". jeśli są tam dwa dialogi, to oddzielone od siebie w widoczny sposób ITD.
- Dialogi już wrzucone do gry usuwa MG, żeby nie było bałaganu.
- Można edytować tylko wypowiedzi własnej postaci. Nie wypowiadamy się też ani nie opisujemy akcji czy reakcji innych. Taka zwykła eRPeGowa kultura
- Dla MG rezerwuję KOLOR CZERWONY przede wszystkim dlatego, że najbardziej rzuca się w oczy i jak będę mieć uwagi, to prawie na pewno nie przeoczycie ich.

Ufff ... teraz to już chyba wszystko, czas spać.
Jeśli pojawią się jeszcze jakieś pytania proszę je zadać, byle szybko, bo kolejka nie może trwać w nieskończoność :]
 
__________________
-Miejsce na jakieś głębokie filozoficzne stwierdzenie-

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 28-06-2011 o 03:20.
QuartZ jest offline