Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2011, 09:29   #18
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ajas Zobacz post
Kurde jestem wielkim fanem Prachetta (nawet prezentacje maturalna miałem o nim) ale mam już dużo sesji na głowie. Poważnie się zastanowię czy przystąpić do sesji.

Btw Wampirów w straży nie powinno być. Vimes zastrzegł ich jako jedyną rasę której w szeregi zbrojnych nie przyjmuje (a przynajmniej w okresie w którym toczy się akcja) potem chyba była wzmianka, że jeden był w straży.
Vimes w ogóle był Gatunkistą Ale nie zmienia to faktu, że był wampir, jeden...poza tym, Patrycjusz może nakazać zwiększać etnicznych bo nieumarli ze stowarzyszenia naciskają, że nikogo tam nie ma z nich, więc czemu by nie?

No i jest jeszcze Marchewa, który mógłby namówić Vimesa na jednego czy dwa wampiry I tego siętrzymać będę zresztą

A Wilkołak... no nie zajęty poza tym, nawet dwa wilkołaki i będzie i tak zabawnie....ale to już się zobaczy
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline