Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2011, 23:31   #10
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Kymil:

1. Odpowiedź na pierwsze z pytań jest w pierwotnej rekrutacji i brzmi: Raz na tydzień

2. Wypośrodkowany. Wiem, że niewiele to mówi, więc postaram się wyeliminować kilka porównań.
Jak Vilgefortz i silniejszy - odpada.
Jak Loża\Rada\Kapituła - nie ma takiej opcji.
Jak Visenna - nie.
Jak Stregobor - ciężko powiedzieć, bo nie wykazał się zbytnio, ale można przyjąć, że... mniej.
Jak uczeń Ban Ardu lub Thanedd - silniejszy.

3. Zależy:
-jaką
-jaka jest argumentacja
Generalnie na to nie pozwalam, ale zobaczymy.
Jeśli przygotowujesz kobietę, to nawet wskazana jest znajomość Margarity Laux-Antille.

Jeśli przygotowujesz mężczyznę, to musisz mieć dobre argumenty i wybrać odpowiednią postać "do znania".

Muppet, nie planowałem, ale to dobry pomysł. Możesz przyjąć, że będzie
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline