Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2011, 11:22   #5
Kagonesti ZW
 
Kagonesti ZW's Avatar
 
Reputacja: 1 Kagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłość
Wybaczcie zwłokę, dziś zrobię doc-a, ale możecie też pisać wspólne posty przez gg. Co do doca, po prostu muszę się z tym jeszcze zaznajomić ;p

Poprawiłem posta pierwszego, dwa błędy (Zek jest w służbie sektorowej, było że w mundurowej co było niepełną informacją; jesteście w sektorze zachodnim, a było że we wschodnim), oraz kilka zmian stylistycznych. Posta bowiem pisałem w pośpiechu i zmęczony, za co mocno przepraszam graczy.
Możecie już coś pisać, jeśli potrzebny doc to będzie wieczorem. Najlepiej wymieńcie się numerami gg, mój jakby co to: 4679507 (ale nie bywam tam codziennie).
 
__________________
"You can have power over people as long as you don't take everything away from them. But when you've robbed a man of everything, he's no longer in your power." Aleksandr I. Solzhenitsyn.
Kagonesti ZW jest offline