Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2011, 01:08   #2
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Hm... wstępnie byłabym zainteresowana, ale jednak mam pewną uwagę do rekrutacji. Skoro ma to być storytelling, miło by było, gdyby rekrutacja zawierała jakiś fragment, który pozwoli zapoznać się z twoim stylem pisania (czyli forma dłuższa niż 3 akapity opisu miasta i karczmy - jakieś opowiadanko ). Dla mnie osobiście jest to ważny czynnik decydujący o tym, czy zgłaszać się do rekrutacji, czy też nie.

Z samej rekrutacji ciężko wywnioskować, jaki charakter właściwie będzie miała sesja. Rozumiem, że skoro karczma i ogłoszenie, to w rachubę wchodzi kwestia "najemników", ale fakt, że nie wiadomo nic o ogłoszeniu jest niefajny, bo temat zlecenia ułatwia dobranie postaci (zgłaszając się do sesji wcielam się w postać, która zgłasza się do jakiegoś zadania. Jeśli nie znam zadania, nie jestem w stanie ocenić, czy mam odpowiednie kwalifikacje, a przydałoby się ).

Podsumowując: osobiście potrzebuję więcej informacji o temacie rozgrywki.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline