Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2011, 04:27   #4
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Witaj zagubiony podróżniku. Jestem magiem wiekowym stan mego zdrowia nie pozwala mi już na wędrówki lecz jeśli interesuje cię wielka nagroda za twoje trudy proszę podejmij wyzwanie. Odnajdź dla mnie księgę którą napisali moi współbracia. W zaginionym mieście magów powinna ona się znajdować. Odnajdź ją ,a sowicie cię wynagrodzę.
Dokładniejsze informacje znajdziecie na odwrocie owej kartki gdy ją zerwiecie. Ogłoszenie będzie magiczne do puki go ktoś nie wykona ogłoszenie będzie się pojawiać za każdym razem na tablicy. Również Ciekawe informacje udzieli wam stary poczciwy karczmarz. Zdziwi was jego wiedza i towarzyszka którą wam przedstawi byście odnaleźli zaginione miasto magów.
Co do pytania na temat opisu miasta będę starała się szczegółowo opisywać główne miasta w których natraficie na przeszkody. Ale nie aż tak szczegółowo że na głównym skrzyżowaniu biegały też karaluchy i szczury ,a w 5 beczkach bla bla bla. Jeżeli pominę jakieś szczegóły śmiało możecie je wykorzystać np na stole przy którym się kłócicie nagle łapiesz za kufel i łup wrogowi kuflem przez głowę. Rozgrywka rozpocznie się w tajemniczym lesie ciszy jednak nim do niego dotrzecie drobne sprawy po drodze też załatwicie. Las Ciszy będzie tylko zwykłym lasem ,ale to co będzie pod lasem to już skromna tajemnica. Co dziwniejsze księgę znajdziecie łatwo ale co z nią teraz dalej i tu będzie okazja do szaleństw. Właśnie zapomniałam dodać by zainteresowani gracze napisali swoje największe pragnienie jakie mam postać oraz lęki.
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.
Tailong jest offline