Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2011, 16:21   #1193
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Niestety znowu muszę zgłosić opóźnienie. Przepraszam, ale nie wstawię dziś całego posta dla wszystkich.

Fakty:
Rozmiar posta obecnie: 60 KB (sam tekst, format txt), 25 ekranów tekstu.

Czas spędzony (w godzinach) nad motywami dotąd (jeśli nie pisze inaczej, motyw jest skończony):
Przyjęcie: 12 (nie liczę tego, co napisałem wcześniej i co Wellin mógł wykorzystać w swoim poście).
Rezultat strzelaniny na szlaku: 4 (brak trzech scen).
Dialog trójki (przerobienie, uładzenie, itp.): 5 (bez finału - trudne do pisania).
Manji - przyspieszenie motywu (+ujęcie konsekwencji w ramach kampanii): 5.
Odpowiedź dla Wellina w docu (sobota): 1,5. Nadal nieustalona kwestia o Naritokim, zatem kawałka o Naritokim na dziś w poście (tym niedokończonym w formacie txt) nie ma - choć właściwie jest napisany.
Rozwiązanie odejścia Kseta i wpływu na Akito: 5. (poza dwiema scenami, zakończone).
Klimat, wstawki, łączenia, sprawdzenia, przeróbki, KJ: ok 3.
Część dla Carn: 4 (najgorzej wygląda).

Do zrobienia:

Kyoko w Kyuden Tonbo - potrzeba 7 godzin
Shiro Tengu - potrzeba 3 godzin (Keiko, Sakura)
Wieczór Fukurou - potrzeba 3 godzin
Przeróbki formatowania i dzielenie posta i nagłówki i wstawianie: ok godziny.

Piszę dalej, ponieważ chcę zmieścić się w weekendzie. Tekst niestety puchnie w trakcie pisania.

Osobiście do Carn:

Przyczyna wolnych postępów tutaj jest prosta: jest to jeden z trudniejszych dla mnie kawałków do napisania tak, bym był z niego zadowolony. Sporo rzeczy mi nie pasuje i jest dużo przeróbek. Także dziś będę nad nim siedział.
 
Tammo jest offline