Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2011, 10:22   #1194
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Witajcie.

Opóźniony post jest - natomiast niekompletny, bo nie zdążę wstawić i poprzerabiać reszty. Z jakichś powodów mam w różnych dziwnych miejscach Entery i muszę scalać / rozbijać - generalnie paragrafować - niemal każdego posta na nowo.

Ponieważ już się spóźniłem do pracy, to nie mogę niestety dokończyć tego teraz. Będę w domu późnym wieczorem, to dokończę.

Zostały do zrobienia dwa posty oznaczone jako do edycji (tam problem formatowania przerósł mnie w ograniczonym czasie jakim dysponowałem) oraz fragmenty dla Sakury i Kyoko, których wstawić nie zdążyłem.

Zapraszam do lektury.

Głównym powodem opóźnienia, za które chciałem Was przeprosić, jest spore spuchnięcie tekstu w miarę pisania. To, co wstawiłem, to niemal 100KB czystego tekstu (format txt). I nie obejmuje to scenek Kyoko.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline