Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2011, 10:37   #10
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Mikroskopijny lub jakkolwiek masz teraz nick. Proszę dowiedz się czemu cię banują ,i następnie podeślij mi twoje KP całe poprawnie z dodatkiem umiejętności które mi wypisałeś. Wiadomość o twoim KP z konta została u mnie usunięta byś ją poprawił nie spodziewałam się że ci co chwile będą konto banować. Wierzę jednak że spokojnie KP poprawisz i wyjaśnisz czemu cię banują.
OK a teraz postaram się odpowiedzieć w tym pod temacie na wasze pytania w moich PW.

Oto północna część królestwa Kirpon. W tej części głownie żyją ludzie choć trafiają się przyjezdni. Mapa jest skromna byście tylko mieli mniej więcej pojęcie o głównych terenach. Na pewno po drodze będą mniejsze wsie miasteczka ale te co są największe oznaczyłam na mapie. Fioletowe trójkąty to gildie magów ta koło Falgar jest 7 dni drogi od miasta dwie znajdują się w pobliżu miast. To będą najbardziej znane gildie. Oltario jest główną stolicą tej części Kirpon. Największe miasto Handlowe morskie itp Szczegóły poznacie jak będziecie zmuszenie do niego wyruszyć. W tych największych miastach rządzą hrabiowie którzy są wysyłani przeważnie z Oltario wybierani są przez samego króla jako władcy większych miast. Oznaczenia na mapie.
1. Jest to wyspa o której mówi się w Oltario teren szkoleń. Zsyła się tam ludzi do pracy na treningi wszelkiego rodzaju nawet złoczyńców tam się wysyła. Tak naprawdę jest to miejsce gdzie znajdować się będą demony potwory wszelkiej maści. Chociaż król do końca nie jest świadomy co tam się dzieje na wyspie jego doradcy wmawiają mu że jest tam szkółka dla szermierzy wojowników którzy pilnują tam złoczyńców więźniów. Ogólnie nie mam zamiaru tej wyspy użyć podczas waszej wędrówki ale kto wie.
2. Północna część królestwa Kirpon. Mieszkają tu w 70% ludzie pozostali to przyjezdni wszelkiej maści rasy ciekawość i poszukiwania pracy przyciągają tu pozostałych.
3. To dodatkowy kontynent może jak przygoda będzie ciekawa rozwinę go i będziecie musieli na niego popłynąć ,ale to zależy od zainteresowania sesją.
4. W sumie miało być to morze nie miało być terenu dalej ale będzie to zatoka najlepsze tereny rybołówcze w tej części Kirpon będą znajdować się w okolicach Ruin Tarwen które na pewno odwiedzicie.
Co do mapy to chyba tyle jak na razie. Polityka w państwie włada wszystkim król(powiedzmy) i jego doradcy o wyznacza w większych miastach władców. Nie do końca ci władcy są porządni ale wiadomo nas to tyczyć się nie będzie może gdzieś w mniejszych wioskach które miniecie będę dawała na ten temat więcej informacji. Co do polityki między rasowej owszem Elfy nadal uznają się gdzieś w duszy za najpiękniejszą i jedyną rasę na ziemi ,ale są to nieliczne grupy który ukrywają się w dolinach lasach i żyją na uboczu. Ogólnie ludzie elfy się dogadują w handlu wiedzy itp. W gildiach poznacie wielu magów różnych maści. Krasnoludy obecnie są to najwspanialsi kowale cenieni bardzo wysoko w tutejszej części Kirpon niektórzy schowali swój topór wojenny inni zaczęli go wykorzystywać by tworzyć budować. Znaleźć można też wielu krasnoludów elfów ludzi zajmujących się zabijaniem wszelkich stworzeń takich jak trolle ,gobliny ,orkowie są to plagi które nękają ludzi wyłażą z gór lasów by zabijać niszczyć dlatego na takich tablicach ogłoszeń podobnych do tej w karczmie nie jedno jest takie zlecenie. Ogólnie są to pospolici rabusie których jest pełno też wśród ludzi. Spotkacie też demony gdzie nie zdradzę miejsc ale najczęściej są to nieudane przywołania bestii przez wielu magów szkolących się w dziedzinie przywołania. to by było chyba jak na razie na tyle. Mam nadzieję że odpowiedziałam na kolejną masę waszych pytań
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 04-07-2011 o 11:22.
Tailong jest offline