Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2011, 23:22   #6
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Co do postów nie muszą być one na 20 stron niekiedy mogą się składać z kilku zdań w zależności jak uznacie sytuację. Czy wam będzie potrzebne 40 zdań na rozwinięcie sytuacji czy wystarczy pięć wedle waszego gustu. Posty myślałam nad tygodniem dla Was. I niedziela wieczór należała by do mnie oczywiście piątek na PW mieli byście wiadomość NP.
Waleczny wojowniku/magu drużyna oczekuje twej pomocy czy udzielisz ją nam? Lub coś w tym stylu Co do kronikarza zaoferował mi świetny pomysł z pewną rasą mam zamiar ją wprowadzić jako mieszkańców wyspy. Pod jego propozycję postanowiłam wprowadzić zmiany i jeśli opis rasy wam się spodoba wprowadzę tą rasę jako mieszkańców tajemniczej wyspy szkoleń. Chociaż wtedy wyspa otrzyma nazwę i będzie po prostu odosobnieniem odcięta od cywilizacji. Raczej mieszkańcy będą woleli spokój ,ale poczekajmy na krótką informację od naszego Kronikarza Mam nadzieję że rasa wam wpadnie w oko bo mnie zaciekawiła Chociaż ja wam tej rasy opisu nie dam bo jest długi

Kelly zaszalałeś z KP podoba mi się jak bym to powiedziała jesteś przyjęty do tej misji No to witamy na statku Żartuję brak mi tylko jednego ale co do KP Nom i zapomniałeś dodać w KP pragnienie swojego bohatera i lęk :P Tak po za tym to biorę cię pod ostrze aaa i Avatar mi nie działa jak byś mógł go poprawić :P

Gracz z KP o imieniu Draugdin Stormbringer też podoba mi się twoje KP nie zaszalałeś jak Kelly ale też dobrze Mam jak na razie samych wojowników Nie przeszkadza mi to okazuje się że wojownicy będą niezłym mięsem armatnim żartowałam Napiszę ci to samo co poprzednikowi na PW wypiszcie mi wasze umiejętności dla mojego ułatwienia wertowanie 10 razy KP by znaleźć czy bohater może się wykazać swoją umiejętnością będzie nieco męczące podczas pisania dla was postów. Więc jak możecie wypiszcie umiejętności jako forma dodatkowa NP Umiejętności: Czyta pisze w kilku językach, Powozi ,jeździ konno, gotuje ,szermierka, zna się na kobietach (hehehehe) itp Mi to bardzo ułatwi sprawę KP i AVatary postaci
Ok to na tyle Teraz mnie przez weekend nie będzie na lastinie więc podsyłajcie KP poprawki śmiało na PW Maila jak wolicie w Poniedziałek bedzięmy je wspólnie poprawiać w razie czego ;D Szaleństwa czas nagli już niedługo koniec rekrutacji ;D Poszukiwania gracz trwają przydał by się jakiś mag :P co trochę umiał by was opatrywać :P W razie czego ja swoją bohaterkę dostosuję nieco do was. Właśnie gdzie macie nietypowe umiejętności brakuje mi tego w waszych KP NP Rozmowa ze zwierzętami (zarezerwowane dla mojej bohaterki) Chociaż nietypowe umiejętności nabędziecie podczas sesji :P tu poszaleje z wami ;D to będzie jak dotyk boga No to czekam na drobne poprawki jazda dajcie czadu czekam na Avatarki też i witam w drużynie ;D
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 07-07-2011 o 13:31.
Tailong jest offline