Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2011, 00:06   #193
Marrrt
 
Marrrt's Avatar
 
Reputacja: 1 Marrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputacjęMarrrt ma wspaniałą reputację
Gdyby ktoś mnie zapytał co sądzę o sesjach, w których można zostać wielkim pomrowem nie byłbym zbyt uprzejmy w epitetach.

Gdyby ktoś mnie zapytał, czy przemianę MOJEGO bohatera w wielkiego pomrowa uznam za fajną do epitetów mogły by dojść słowa powszechnie uważane za obelżywe.

A w każdym razie tak by było do dzisiaj

Dzięki Ravanesh. Cień nadziei w Twoich rękach wielokrotnie sprawiał dylemat Seamusowi. Do końca nie wiedział, czy cień ów był prawdziwy, czy tylko wiódł na manowce I dzięki Armiel. Za dyskusje, świat, pomysły i solidny kawałek naprawdę dobrego sci-fi horror o jaki dziś bardzo ciężko.

No i oczywiście dzięki współgraczom. I tym, z którymi interakcji było dużo i tym, z którymi się nie udało pograć tyle ile by się chciało. Wszystko do nadrobienia...

Do zobaczyska w innych sesjach... kuźwa
 
__________________
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy"
Benjamin Franklin
Marrrt jest offline