Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2011, 10:00   #123
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, po wstępie przy Ostatnim Moście, mamy za sobą pierwszy rozdział przygody pod tytułem Tharbad!

Za grę dziękuję Fenrisowi. Polubiłem „Perłę”. Szkoda.

Jego śmierć miała inne implikacje, które odczuł na swojej skórze inny bohater. Icariusa proszę o wykonanie w naszej kostnicy rzutu 3K10 i wrzucenie go do komentarzy. I nie przejmuj się tym niedorzuconym postem. Może jeszcze zdążysz

Wszyscy dostajecie po 4 punkty fudge do dowolnego rozdysponowania na nowe lub stare umiejki, ale jak ktoś chce rozwinąć umiejętnosć na wyżej jak poziom dobry lub dopakować atrybut, to proszę o konsultację ze mną.

Będziemy mieli małą przerwę do czasu zakończenia rekrutacji dodatkowej, gdyż Fenris nie da rady brać dłużej udziału w zabawie. Uprzedził mnie o tym wczoraj i dzięki temu wiem, że nie trzeba mu proponować tworzenia drugiej postaci, bo to, że Perła miał zginąć wisiało nad nim za tę ominiętą kolejkę, jako, że pierwsze ostrzeżenie już było. Także pilnujcie się i wy. Aha i starajcie się nie przysyłać mi PW w ostatnim dniu terminu, że się nie wyrobicie.

To tyle. Reszta posta w sesji będzie wkrótce. Przypomnę o tym jak i terminie na odpisanie w tym temacie. Póki co dziękuję za świetną grę wszystkim! Wewnętrzna walka Andarasa, mantry Kh’aadza, dojrzewanie do zabijania Dearhbail z pieśniąna ustach i metodyczna determinacja Endymiona, który jako pierwszy tak blisko otarł się o śmierć pod miastem cudem uratowany przez "dar" drugiej postaci , są bezcenne. No i będzie brakować kombinatorskiego Valamira, jak już zauważyliscie mistrza miecza, tym bardziej, że związanych z nim było kilka wątków.

Pzdr!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline