Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2011, 14:45   #199
Bebop
 
Bebop's Avatar
 
Reputacja: 1 Bebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwuBebop jest godny podziwu
Udało Wam się przeżyć! Gratuluję

Korzystając z okazji chciałem Wam jeszcze raz serdecznie podziękować za wspólną grę. Ray był aspołecznym maniakiem i przez to nie dane mu było zaprzyjaźnić się z pozostałymi bohaterami, ale ja z ochotę śledziłem Wasze dalsze losy. Stworzyliście świetne postaci, które dobrze wkomponowały się w klimat. Brawo

Armiel - chyba już na zawsze zapamiętam zdanie "Taka sesja" Wielkie dzięki za fenomenalną sesję, jak zawsze przygotowana była perfekcyjnie. Podczas rozmów na GG czy docu potrafiłeś zbudować klimat i sprawić bym drżał o losy bohatera. Survival horror z prawdziwego zdarzenia. Za to dzięki

Ravanesh - ciężko uwierzyć, że to twoja pierwsza sesja jako MG. Moim zdaniem świetnie się uzupełnialiście i zabieg z Grozą Ymiru oraz Cieniem Nadziei dobrze się sprawdził. Wielki szacunek i podziw. Ogromne dzięki Ravanesh
 
__________________
See You Space Cowboy...
Bebop jest offline