Wątek: We want YOU!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2011, 23:16   #4
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
Szaleniec nr. 3

Potrafię co nieco sklecić w Photoshopie i COREL'u (którego nie posiadam). Potrafię jako tako pisać (patrz moje sesje, w których bądź co bądź graczom <chyba> gra się dobrze) i mam we łbie masę pomysłów na sesje różnego kalibru które z racji i tak dużej ilości prowadzonych sesji, lądują na kartce.

Zainteresowania: militaria, zjawiska paranormalne, kryptozoologia itp.

Chętnie też podyskutuję itp. W dyskusjach takich najczęściej najlepsze pomysły się tworzą. Dostępny różnie, ale prawie codziennie przynajmniej w wakacje.

Specjalizacja: SF, żywe trupy, post-apo (Fallout, Borderlands, Mad Max itp.) troszkę Fantasy (Wiedźmin czy wystartowany przezemnie Lionhearth), troszkę horroru, ale to mało. Ogólnie jestem bardzo wszechstronny w sesjach.

A tak, to nie wiem co jeszcze napisać. Chętnie pogadam i pomogę w czym będę mógł.


P.S. Kiedyś jeszcze pisałem doca do gry komputerowej (która jak wszystkie takie fanowskie projekty nie powstała), ale sądzę iż taka rekomendacja się przyda. Gra była strategią pst-apo o nazwie Future:null i tworzyło ją Evil India Games, czy coś takiego.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.

Ostatnio edytowane przez SWAT : 07-07-2011 o 23:19.
SWAT jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem