Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2011, 08:46   #24
Bracchus
 
Bracchus's Avatar
 
Reputacja: 1 Bracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znanyBracchus wkrótce będzie znany
Od razu powiem co zamierza Vincent:
1. Odpocząć.
2. Spróbować pozbyć się gliny.
3. Porozmawiać krótko o sytuacji.
4. Odwiedzić siedzibę fundacji. Oczywiście najpierw ją wyguglować.

Pytania do szanownego MG i inne kwestie:

1. Czy Vincent ma jakiekolwiek znajomości w świecie prawniczo/sądowniczo/policyjnym poza papugami korporacji? Nie chciałbym tego sam ustalać, dostosuję się.
2. Jak w ogóle wygląda prawo tego świata? Chodzi mi oczywiście o kwestie ogonów, policjantów włażących do prywatnych mieszkań itp. Czy Vince może wiedzieć dlaczego niby policjant zaczął śpiewkę o nakazach? Miał jakiekolwiek podstawy?
3. Czy istnieje jakiś sposób na dowiedzenie się czegokolwiek o samej fundacji poza tym co wyczytamy w necie? Może Vince słyszał jakieś ploteczki czy coś w tym stylu?
4. Amelia... Musimy jakoś zająć się postacią Migotki. Rozumiem, że na razie jest z rodzicami w apartamencie, ale czy to nie stanie się uciążliwe?
Migotka, napisz co o tym myślisz. Wprawdzie Vincent niezbyt lubi dzieci, ale mogę go poświęcić dla dobra wszystkich :P
5. Temat długości kolejek. Jak już pisałem wcześniej. Dwa tygodnie, ale elastyczne. Nie są wymagane posty jak stąd dotąd więc sądzę, że nie powinno to stanowić problemu?
 
Bracchus jest offline