Wątek: Arka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2006, 18:45   #232
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Powierzchnia! Nareszcie powierzchnia! No dobrze, tylko co dalej? Nie moge się jeszcze do końca cieszyć. Ten śmigłowiec, te łodzie, wcale nie muszą być przyjacielsko nastawione. Wychodzę z zagłębienia i chowam się za jakiś krzaczek, drzewko czy jakieś inne możliwe miejsce i czekam kto wysiądzie ze śmigłowca, modląc się, by była to pomoc.

I nagle uświadamiam sobie, że w ręku nadal trzymam blaszkę, której łańcuszek obwiązałam sobie wokół palców. Przypomniałam sobie w końcu. Taką blaszką, była oznaczona torpeda, którą znaleźli w lesie. Jaki ona miała numer? Nie wiem, to zresztą nie istotne. Pewnie oznaczali nią ważne miejsca aby potem przenieść je na jakąś mapę. Wiele bym dała, aby mieć mapę tego obszaru. Mam nadzieję jednak, że z tego śmigłowca wysiądą ratownicy i nie będzie mi potrzebna już ani mapa, ani ta dziwna blaszka.
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline