Wątek: We want YOU!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2011, 19:47   #8
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Agent 007

Potrafię używać takich narzędzi, jak:
-Kartka + ołówek, lub programy graficzne (Paint, Gimp i Inkscape) - czyli tworzenie prostych map i artów. Mogę zająć się też bardziej fikuśnymi, jeśli ktoś mi ufunduje tablet lub chociaż skaner
-Kartka + długopis, lub arkusz kalkulacyjny - czyli testowanie mechaniki
-Mózg + kosz - czyli krytyczne spojrzenie na wszystko i eliminacja śmieci

Zastrzegę jednak, że NIE będę:
-pisał niczego za kogoś, mogę jedynie wskazać różnego rodzaju błędy w tekście,
-wymyślał mechaniki od zera,
-czytał w myślach - jeśli ktoś okaże się skrajnie niekomunikatywny, to podziękuję.

Warto się do mnie zgłosić, gdyż mam jako takie doświadczenie - często (z dobrego serca! ) znęcam się nad cudzymi tekstami, pomagałem już raz przy testach mechaniki (zdaje się, że była to mechanika do Legend Eiranu Ptakuby, ale głowy uciąć nie dam), a poza tym pełnię funkcję Głównego Winnego pośród administracji przeglądarkowej gry Imperium, co oznacza, że nadzorowałem prace, lub wręcz byłem autorem większości ostatnich projektów rozszerzających grę - walki, szpiegowanie i dyplomacja gildii, oraz niezrealizowany jeszcze crafting i rozwój postaci. Amen.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem