Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2006, 21:09   #674
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Maureen

- Dobrze, macie rację, teraz się już wycofać nie możemy, zwłaszcza po zamieszaniu ze strażnikami. Gdybyśmy zmienili nagle zdanie byłoby to bardzo podejrzane i narazilibyśmy się na śmiech i drwiny. Po prostu naszły mnie wątpliwości, o których należało wcześniej powiedzieć, ale przez to, że ciągle się rozdzielamy nie było czasu ani okazji na wspólną dyskusję. Teraz była ostatnia okazja. Nie wiem czy to nasze przeznaczenie, Nathielu, by ruszać na wyprawę. W końcu do była nasza decyzja a nie odgórny znak od losu. I nie rozumiem, czemu bardziej prawdopodobne miałoby być znalezienie drogi powrotnej w lesie czy Miie'sitil, skoro za mało rozejrzeliśmy się po Rangaard. Ponieważ jednak, jak widzę, taka jest decyzja większości, idę z Wami, ale w razie czego z satysfakcją powiem "a nie mówiłam". O ile wcześniej nie zginę. Fosht'ko, idziesz z nami czy czekasz na Phaere? Radziłabym nie zostawać tu sama z tłumem gapiów. Poślemy na zwiady Calcifera, na pewno ją powiadomi, że wyszliśmy
- po tych słowach Maureen wychodzi za bramę, poprawiając dźwigany na ramieniu ekwipunek.
 
Ribesium jest offline