Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2011, 10:07   #33
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Dziś mijają dwa tygodnie Zatem i rekrutacja się kończy. Oto osoby, które mnie urzekły (A dokładniej ich KP) i w kolejności przypadkowej:

Slywalk:
-Bo to jest właśnie taka historia życiowa Typowe, zgodne z kanonem i o to chodziło
Razdwaczy
-Oryginalna postać oraz, co by nie mówić, misja życiowa Okraszona humorem
McHeir
-Oj tak, idealnie dobrana osoba do tego, aby być wartościowym członkiem załogi Straży To, to właśnie chodziło
Redone
-No... Tutaj nie ma co się zastanawiać, tak oryginalnych zalet i wad, popartych świetną KP NIGDY nie widziałem . Mam nadzieję, na solidne odgrywanie
Plomiennoluski
-W końcu ktoś kto stworzył postać, zupełnie nie pasującą do poważnego odgrywania... Witamy na pokładzie

Ponad to czekam, aż Kanna podeśle swoje KP na co ma czas do godziny 14-15 dzisiaj. Koncept świetny ale KP nie dotarło

Zwycięzcom gratuluje, innym zabrakło tego czegoś Dzisiaj pojawi się post. Temat zasadniczo do zamknięcia, ale niech powisi tak 24h coby wszyscy gracze zobaczyli, iż się dostali
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline