Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2011, 16:02   #176
Ziutek
 
Ziutek's Avatar
 
Reputacja: 1 Ziutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie cośZiutek ma w sobie coś

Ta emota przedstawia moją twarz i nie wyolbrzymiam. No, kurde łzy mi ściekają no! Jakbym obejrzał pierwszy raz Gladiatora, jeszcze jakbyś zapuścił muzykę z niego to byłaby mogiła. Chcę podziękować wszystkim graczom szczególnie bo to w sumie dzięki naszej współpracy moje łzy lecą obficie, dziękuję MG za wspaniałą fabułę i ogólną rozgrywkę. Cieszę się, że sesja nie upadła tylko dotrwała do prawdziwego endu. Teraz dać jej tylko pomnik i co roku obrzucać kwiatami. Teraz tylko modlić się, aby nieoficjalny zastępca Wunderwaffe (Do gwiazd!) był taki sam jak ta sesja.

Dzięki wszystkim, którzy mieli tu wkład i pozdrawiam serdecznie. Gra z wami zwłaszcza pod koniec to była przyjemność. Nawet jeśli koniec nie był hepi, niech Arsene przyjmie moje łzy jako pochwałę.

Ps. Tak myślałem, że kobita to zuo.
 
__________________
"W moim pokoju nie ma bałaganu. Po prostu urządziłem go w wystroju post-nuklearnym."

Ostatnio edytowane przez Ziutek : 09-07-2011 o 16:09.
Ziutek jest offline