Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2011, 16:04   #16
Zekhinta
 
Zekhinta's Avatar
 
Reputacja: 1 Zekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie cośZekhinta ma w sobie coś
Po prostu Twoja wersja mija się z celem pisania w google docu. Tak, to możemy każdy pisać posta zupełnie oddzielnie i po prostu osoba, która napisze druga musi uzupełnić swój post o jakieś watki, które opisał poprzednik i zrobi się totalny chaos. Bo np ja napiszę, że mówię do Fatmy: Stań na głowie, More Power w swoim poście odpisze, że Fatma pokiwała głową i powiedziała: Dobrze, ale tylko wtedy, jak ty zatańczysz kankana i już ja muszę dodawać kolejny post, w którym tańczę tego kankana. A jeśli jeszcze do tego po drodze wchodzą jacyś NPC to już się robi bałagan taki, że nikt, ani gracze, ani MG, już o potencjalnych czytelnikach mówiąc nie wie, o co chodzi.

I prawdę mówiąc to trochę głupio teraz wrzucać posty bo w docu NIC się nie wydarzyło, tak naprawdę. I może mój post będzie trochę dłuższy, bo opiszę mieszkanie Hildy (swoją drogą nie musiałeś mi tego pisać, wiem jak się w to bawimy ) ale More Power co napisze? Te kilka linijek 'dialogu' z Marthą? To, że Fatma idzie za dwoma Niemkami? Tę linijkę, że robi Marcie kawę?

Przepraszam, że tak narzekam, ale po prostu w takiej sytuacji możemy skasować doca i bawić się w coś, co tu na lastInn nazywa się 'jednolinijkowcem' (co zresztą by mi nie przeszkadzało, kiedyś tylko się tak grało i to było bardzo wygodne )czyli MG pisze posta, gracz 1 odpisuje w 2-3 zdaniach co robi jego postać, potem gracz 2 tak samo, mg szybko wrzuca kolejnego posta, w którym opisuje skutki ich działań/odpowiedź NPC itd... Przy czym tu kolejki pisania tak naprawdę są baaardzo luźne.

Ale. Jeśli zależy Ci na takich sesjach, jak teraz są na lastInn, gdzie gracze wrzucają długie, obszerne posty... to te posty gracze piszą ze sobą nawzajem i z MG na docu'a a potem po podzieleniu i zredagowaniu każdy wrzuca swoją część do tematu sesyjnego. Zajrzyj do jakiejkolwiek sesji tu na tym forum, spójrz do jej doca i potem na posty w sesji i będziesz wiedzieć, jak to wygląda.


EDIT:
I jeszcze jedna rzecz... dopóki tak naprawdę nie ustalimy, jak piszemy ja się wstrzymam z wrzuceniem posta bo już naprawdę nie wiem, jak mam grać.
 
__________________
"To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie." - Robert A. Heinlein
Zekhinta jest offline