Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2006, 09:25   #5
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Liteatura Lovecrafta nawet dla mnie jest ciężka Jego opowiadanie są czasem takie, że trzeba sie zmusić, żeby czytać dlaej, ale kiedy trafi się na ten fragment grozy, serduszko wali mocniej i zaczynam się nerwowo rozglądać, czy aby spod łóżka mi Nyarlathotep nie wyskoczy :P Ale warto, naprawdę warto czytać Lovecrafta

Cytat:
Napisał Yarot
Zaś planowana przeze mnie kampania nadejdzie wkrótce, jak tylko za oknem dzień skróci się znacznie, noc zapanuje nad światem a słońce i ciepło zastąpi szaruga oraz blask księżyca.
<mdleje> Lata 1920... Już zaczynam robić postać, musi być świetna świetna, żaebym była pewna że wybierzesz mnie Wybierzesz, praaaaawdaaaaa? Ale tym razem mam nadzieję, że dobrani graczy zostaną do końca, a nie tak jak w Arce, wykruszą się Ale ich strata, sama też dam radę :P
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem