Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2011, 12:16   #41
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Ja właśnie odkryłem, że po rezygnacji, z sesji (z nadmiaru pracy, musiałem ograniczyć sesje), gdzie codziennie w docu, powstawały ze 4 strony dialogu i nie nadążałem za resztą graczy, więc uznałem, że rezygnuję, żeby ich nie spowalniać. Przed chwilą odkryłem, że zapracowałem na notatkę, od współgracza, na temat, mojego słomianego zapału i porzucania każdej sesji.

A żeby nie było off topa, to pytanie do MG.

Czy możemy opisywać w postach, że stacja jest pusta (bez żywych bestii), czy komunikator działa, i czy udało się mojej postaci z kimś połączyć. Tz, założyłem, żeby nie robić deklaracji dokonanych, że Alexei zna kilka bezpiecznych kanałów, (i hasła), ale one dla bezpieczeństwa są co jakiś czas zmieniane, więc może się z nikim nie połączyć.
 
deMaus jest offline