Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2011, 13:55   #130
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Jakoś damy radę przez ten czas urlopów. Jeśli nie więcej jak dwóch graczy będzie miało byc na autopilocie, to nie będziemy zatrzymywac sesji.

No chlapnąłem niecący z tym "darem". Napiszę jeszcze tylko, że bez niego ThRIAU prawdopodobnie myslałby teraz nad nową postacią i Zekhinta też, jesli Darhbail nie dałaby nóg za pas w śldy towarzyszącego jej wojaka

A ja odniosłem wrażenie ThRIAU, że miejska zabudwa sesji raczej ustępowała wiejskim w Twoim guście A na poważniej to nie przewidywałem Waszego dalszego czynnego wkładu w porządkowanie Tharbadu, bo macie pilną misję do wykonania i jej priorytet ustaliliście swoimi postaciami w sesji.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline