Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2011, 09:25   #28
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Zatem chyba nie ma co dalej dyskutować i zostają trzy tygodnie. Przy okazji dajcie znać wcześniej, że robicie jakiś dialog (jeśli chcecie zrobić). W google docsach możecie też, jeśli nie chcecie na PW, prowadzić dialogi między dwoma postaciami. W końcu nikt nie kazał robić narad zbiorowych zawsze

Natomiast postać dziecięca to dla mnie faktycznie wyzwanie, ale mam nadzieję, że wymyślone przeze mnie rozwiązanie się sprawdzi. Jak już pisałem wcześniej to moje pierwsze podejście do prowadzenia sesji i równie dobrze możecie mi sugerować co może powinienem robić inaczej, z czym lepiej by Wam się pracowało. Staram się dostosowywać, więc po paru kolejkach na pewno wpadnę z Wami w rytm.
 
__________________
-Miejsce na jakieś głębokie filozoficzne stwierdzenie-
QuartZ jest offline