Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2011, 15:46   #128
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam serdecznie.

Post wisi. A w nim, małe zaskoczenie, jak pewnie widzicie.

Nastąpił moment, kiedy powiedziane zostało wszystko, co powinno zostać powiedziane a "marionetki diabła" odegrały swoją rolę do końca.

Pozostaje mi z tego miejsca podziękować Wam za 25 wspaniałych kolejek gry w drugim sezonie, no i za całość NYPD. To było wielkie, trudne i monumentalne wręcz wyzwanie.

Gryf - dziękuję Ci za wspaniałą kreację. Patrick Cohen był wspaniałym odkryciem i wspaniałym bohaterem. I to w jaki sposób postawił się diabłu . Dziękuję. To był najfajniejszy moment, kiedy zaprosiłem Cię do tej sesji.

Bebop - Baldrick był tym, czym być powinien. Wspaniała kreacja, wspaniały gracz. Dziękuję. Naprawdę dziękuję.

Samuraju - cierpienia młodego Alvaro na zawsze zostaną w mojej pamięci Świetnie ci wychodziły posty. Stworzyłeś świetny klimat. Dzięki. Po prostu.

Lilliel - Ty już wiesz, co ja chcę powiedzieć. Twoja w gorącej wodzie kąpana Goodman była świeżą krwią w tym cudnym krwiobiegu. Dziękuję i wielkie ukłony.

Suriel - mimo, że śmierć twojej Jess była smutnym momentem w sesji, to miała przeogromne znaczenie dla klimatu. Świetnie się ją prowadziło. Naprawdę. Cieszę się, że w ten sposób odkryłaś LI

Dominik
- Grand był bombą, która cieszyła mnie za każdym razem jak wybuchała. I świetnie się czytało Twoje posty. Miałeś trudny start w drugiej części, ale dałeś sobie radę Dziękuję za grę.

I na koniec raz jeszcze podzikoać chciałem brodyemu, Lhiannan i Imuviel za swoją rolę odegraną w opowieść.


Dziękuję Wam wszystkim za wspaniałą grę.

Do zobaczenia w innych projektach.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 12-07-2011 o 00:01.
Armiel jest offline