Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2011, 17:38   #16
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Tak Draugdinir doszła wybaczcie moją nie obecność ,ale wiecie wolne słońce trzeba z tego korzysta. No i dodam że po wypłacie Dobra pora zaliczyć pw

Astarot jesteś moim oczkiem w głowie nie chodzi mi o pomysł bohatera ale o formę KP Twoje KP mogło by być świetnym przykładem dla innych ale nie będę KP rozdrabniać na gorsze lepsze Wszystkie mają dużo plusów Jesteś przyjęty a właśnie podpowiedziałeś mi co do kasy postaci jak u znam że wydajecie zbyt dużo powiem że brak kasy wam doskwierać zaczyna. Co do monet wiadomo złoto srebro brąz jeszcze nie wiem co ile będzie warte
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 11-07-2011 o 18:31.
Tailong jest offline