Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2011, 21:59   #4
Garzzakhz
 
Garzzakhz's Avatar
 
Reputacja: 1 Garzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znany
Wiedziałem że znajdzie się zaraz jakiś krytyk twojego typu. Więc mam zamiar oświadczyć tobie i innym że mam zaplanowaną tę sesje już od dłuuuższego czasu. Nie widzę potrzeby pisania więcej, ponieważ moja postać nie będzie odgrywać znacznego udziału. Nie będę omawiał teraz każdego zadania przed jakim będą stawali gracze. Bardzo dużo będzie zależało od graczy. W poprzednich rekrutacjach do sesji pisałem sporo i nie widzę właściwie w tym głębszego sensu bo i tak sesja się liczy i pomysł na jaki wpadłem. Graczom podpasuje sesja albo nie, w każdej chwili jest możliwość ustąpienia z gry.

Co do wymyślenia oryginalnych postaci przez graczy:

Myślę że nie potrzebują więcej ode mnie. Napisałem że gra toczy się w naszych czasach, fakt dodam że w USA, a naprawdę pomysłowe osoby same wiedzą jakiego typu gangsterem chciałyby być. W każdym z nas tkwi jądro ciemności i każdy z nas ma ochotę czasem zrobić coś złego, nieodpowiedniego i my sami wiemy co to jest. Więc czekam na naprawdę ciekawe pomysły w których moja interwencja nie jest potrzebna. Zawsze także można zadać pytanie.

I coś w klimacie tej sesji:
Herbatce.., nieeee pisałem to przy browarze i też w tym samym czasie go kończyłem. Trochę szacunku, jestem Polakiem, a nie jakimś zniewieściałym angolem.

PS: Mam jednak trochę więcej niż 18 lat. XD
 
Garzzakhz jest offline