Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2011, 22:41   #6
Ghoster
 
Ghoster's Avatar
 
Reputacja: 1 Ghoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodzeGhoster jest na bardzo dobrej drodze
Przepraszam, że tak zamilkłem, nie miałem wolnej chwili na zaparzenie sobie herbaty z miodem i przyglądnięcie się bliżej kartom (poznałem je raczej... "na szybko). *W końcu* znalazłem czas i myślę, iż w przyszłym tygodniu (to jest poniedziałek bądź wtorek) już zawiśnie temat sesyjny oraz komentarze.
Dostałem karty Nimue, Athosa oraz Julesa, muszę spytać; czy nadal zamierzasz napisać kartę, Brain? Postać mafioza, z racji braku napisanej karty "bliskiego przyjaciela", mogłaby urozmaicić rozgrywkę.
Jest za to dwóch "członków rodziny", ale cóż, trudno, i takie tematy jakoś udźwignę.

Niemniej jeszcze zapoznam się z waszymi KP dokładniej i w razie czego wyślę informacje o poprawkach/ich braku, od startu sesji dzieli mnie tylko powyższe, oraz przepisanie schematu rozpoczęcia z surowej formy w piękną i pełną metafor powieść noir (xd), a także oprawienie samej sesji w efekty audio-wizualne.
A co do owych efektów; chciałem się was spytać, czy wolelibyście mapy i obrazy z Gimpa, jak to większość sesji nimi ozdabiam, czy może ręcznie rysowane pokazy moich, nie tak znowu dużych, umiejętności plastycznych z użyciem ołówka, gumki i sztyftu do rozmazywania?
Moje umiejętności możecie obejrzeć w wymienionym na początku temacie z innego forum, cobyście nie musieli klnąć na wszelkie me malowidła dopowiadając przy tym "i znów coś nabazgrał...". xd

A tymczasem idę po saszetkę i miód.
 
Ghoster jest offline