Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2011, 10:44   #33
Libertine
 
Libertine's Avatar
 
Reputacja: 1 Libertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodze
Tworzyliśmy wspólnie historie z Tomem Atosem oraz Imuviel, lecz widzę, że należy z tego zrezygnować za co szczerze przepraszam Imuviel.

Rekrutacja, która prowadzi szanowny Kirholm nadaję się do kabaretu. Nie wiem jak sobie nasz mistrz wyobraża sytuację, w której dołączy do jednej grupy 12 osób? Jaka wtedy będzie selekcja? Rozdzielanie połączonych historii?

Dziwi mnie też, że przed zakończeniem rekrutacji pewne osoby zostały przyjęte do gry. Śmierdzi mi tu kumoterstwem. Jest to bardzo nie w porządku w stosunku do innych graczy biorących udział w sesji, szczególnie przy ograniczonej ilości miejsc.

Śmiem twierdzić, że skoro już w rekrutacji odchodzą takie buble, to podczas samej zabawy będzie ich jeszcze więcej. Straciłem do Ciebie zaufanie.

Edit:
@down

Powiedzmy, że było to pół strony. Nie ma to najmniejszego znaczenia dla argumentów jakie postawiłem i nie zamierzam pisać kolejnego "prymitywnego" posta, żeby zaśmiecać temat.
 

Ostatnio edytowane przez Libertine : 15-07-2011 o 12:20.
Libertine jest offline