Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2011, 14:00   #35
Kirholm
 
Kirholm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skałKirholm jest jak klejnot wśród skał
Ok, dobrze że Libertine napisał swoje uwagi tutaj, a nie w prywatnej wiadomości, ponieważ każdy będzie mógł poznać moje stanowisko w tej sprawie.

Jak już napisałem, nie jestem w stanie prowadzić sesji dla 5 różnych grup, ponieważ uważam iż straciła by ona mocno na jakości. Dlatego postanowiłem, iż skoro zgłaszacie się w maksymalnie "dwójki" (wybacz, acz nie wiedziałem o udziale Toma Atosa, bowiem się nie zgłosił ) to zamieszczę tu zalążek drużyny w postaci świetnych, klimatycznych bohaterów Starka i JanaPolaka. Aby miało to sens, kogoś musiałem przyjąć wcześniej, póki jeszcze reszta nie zrobiła kart. Aczkolwiek, skoro uznałeś to za nieuczciwość względem innych graczy, ok, masz rację. Znalazłem remedium, które ucieszy i wilka i owcę - miast 6 planowanych graczy, przyjmę 8 - głównego posta już zedytowałem.

Skoro piszecie wspólne historie, to luźno łączcie ze sobą bohaterów. Pamiętajcie, iż ewentualna selekcja może was rozdzielić! Myślałem, iż jest to dosyć jasne dla kandydatów...

Jestem pewny, iż na samej sesji się nie zawiedziesz, ponieważ mam zaplanowaną naprawdę ciekawą historyjkę, a podczas gry bardzo staram się pilnować porządku. Nie chciałbym abyś rezygnował z powodów organizacyjnych, bowiem mocno by mnie to zabolało, iż gracze odchodzą z powodu źle przeprowadzonej rekrutacji. Biorę to do siebie, aczkolwiek szczerze to nie widziałem innego rozwiązania niźli zamieszczenie zalążka drużyny. Tej decyzji nie zmięnię, acz po prostu przyjmę 2 graczy więcej których miejsca zajmują obecnie JanPolak i Stark.
 

Ostatnio edytowane przez Kirholm : 15-07-2011 o 16:05.
Kirholm jest offline