Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2011, 11:35   #5
Piazzo
 
Piazzo's Avatar
 
Reputacja: 1 Piazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodzePiazzo jest na bardzo dobrej drodze
Już jestem. Od 23 praktycznie do teraz cały czas w trasie byłem. Ogłaszam dwa konkursy dla uatrakcyjnienia rekrytacji!
1. Konkurs na nazwę statków. Potrzeba mi imion dla trzynastu statków, za każdą nazwę, którą zaakceptuję, gracz dostanie dodatkowe 100pd, jeśli ktoś wymyśli nazwę odpowiednią dla statku flagowego, dostanie 200. W jednym poście można dać co najwyżej dwie, trzeba dać szanse dla innych.
2. Konkurs na profesje pikiniera. Profesja podstawowa, bez żadnych przesadyzmów, za skonstruowanie czegoś co przyjmę, jeśli ta osoba się dostanie, to zarobi 200pd.

Jeszcze jedna sprawa, jeśli ktoś ma w ekwipunku kolczugę, albo koszulkę kolczą, zamienia ją na napierśnik, zaś każdy, kto służy w armi ma hełm typu morion.
 
Piazzo jest offline