Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2011, 16:59   #27
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Cyberwszczepy - jak najbardziej. Skoro są roboty - strażnicy. Ale zakładam, ze po wejściu na pokład Gehenny:

1. Zostaliście ich pozbawieni - o ile je mieliście.
2. Zostaliście chemicznie wysterylizowani. Żadne z Was nie może mieć dzieci.


I jeszcze jedno. Może z rekrutacji to nie wynika jasno, ale statek nie należy do więźniów. Znaczna jego część nadal jest pod kontrolą STRAŻNIKA. Więźniowie -tacy jak Wy - kontrolują jakieś 20% Gehenny

Żeby bylo jasne - ukrywacie się też przed wysłannikami STRAŻNIKA


EDIT: Właśnie wkleiłem KP w WORDA - jak na razie jest tego 50 STRON !!!!!
Chcecie mnie zamęczyć - co Czy to plan zniszczenia STRAŻNIKA poprzez przeciążenie danymi Przyznać się.

EDIT 2: ALE NIE MUSZĄ SIĘ OBAWIAĆ CI, CO MAJĄ MAŁO PUNKTÓW CZY DOPIERO PISZĄ KP. CHCĘ PRZEPROWADZIĆ REKRUTACJĘ UCZCIWĄ. NIE BĘDĘ KIEROWAŁ SIĘ SYMPATIAMI (A UWIERZCIE MAM ICH TUTAJ WIELE WŚRÓD TYCH KP), NIE BĘDĘ SIĘ KIEROWAŁ REPUTACJĄ OSÓB PRZYJĘTYCH - DAM SZANSĘ ZARÓWNO ZNAJOMYM JAK I NIEZNAJOMYM, NISKO PUNKTOWYM CZY WYSOKO PUNKTOWYM, STARYM I MŁODYM, DOŚWIADCZONYM NA PBF JAK I ŚWIEŻYM GRACZOM.

KAŻDEMU>



Witam serdecznie wszystkich.

Jako, że zainteresowanie sesją jest przeogromne i już mam w zasadzie z czego wybierać, aby oszczędzić sobie bólu selekcji, informuję - że rekrutację zamknę za trzy dni, czyli 20 lipca 2011 roku o godzinie 21.00.

To zmniejszenie pierwotnego terminu rekrutacji jedynie o 2 dni, więc zainteresowanym na poważnie grą powinno starczyć tyle czasu, co zostanie, a mi odrobinę zmniejszy bóle i rozterki podczas selekcji.

Tak, że zainteresowanych sesją graczy bardzo proszę o nadsyłanie KP w tym terminie.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 19-07-2011 o 12:09. Powód: Post pod postem
Armiel jest offline