Wątek: Koty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2006, 18:57   #14
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
diabolique ja z chęcią Ci odpowiem
Kotka po sterylizacji lub kot po kastracji nie znaczą swojego terenu moczem o specyficznym zapachu ^_^''

Ahh tak a wracając do tego czy lubię (mimo, że jeszcxze nie zaczęłam, ale co mi tam) koty to musze odpowiedzieć iż owszem
Jestem szczęśliwą opiekunką 3 kotów ^^ Wszystkie znajdy. Pierwszy, najstarszy 6 letni kocór, Tygrys jest rudy calutki ^^ I ma słodkie miodne oczka. Znaleźli gomoi rodzice w krzakach w pobliżu Geanta. Siedział biedak i miauczał. Druga jest kotka, Szania. Jest szaro-czarno-biała. Wiecznie zasmarkana. Ma katar który jest już ponoć nieuleczalny ;p. Wszędzie sąjej gluty ^-^''. Ma zielone oczka. Znalazłam ją w zime na działce. Szłam sobie dyżurować okolice w nocy gdy nagle usłyszałam za sobą takie "mrrrrrrrrrrrrru!" i to dość głośne. Odwróciłam się i ujrzałam jak takie małe cudeńko biegnie w moją strone. Wzięłam ją na ręce i tak szłam póki nie zaczęła się wyrywać. Tak więc grzecznie ją póściłam a ona reszte drogi szła obok mnie . Poczułam się jakby ktoś podarował mi coś co niegdyś straciłam a kochałam z całego serca! (jakiś rok przed tym musiałam uśpić moją kochaną dalmatynke bomiała raka. Nie mogłam się długo pozbierać Cały czas mam jej zdjęcia w ramcei na komputerze ...). Trzeci kot, Alex, jest rudo-biały. Wzięłam go z weterynarii. Został znaleziony przez weterynarza naszą znajomą (mamy i babci znaczy ^^).

I o to moje kochane zwierzątka Lubie wszystkiekotki nawet dzikie :P
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline