Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2011, 16:03   #1
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 483 Pinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodniePinhead jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Komentarze] - Survival Horror - "Zło czai się w mroku"

Witam wszystkich!
Rozpoczynamy naszą sesję.
Kilka prostych zasad:
- kolejka trwa tydzień i każdy zobowiązany jest w niej umieścić jeden post. Można ewentualnie więcej, gdyby to wynikała jakoś z interakcji pomiędzy postaciami, czy innymi sytuacjami.
Post krótkie i treściwe. Najważniejsze są dla mnie deklaracje co do działań postaci, a nie ich literackie piękno. Przy braku jasnych deklaracji proszę nie mieć pretensji, że MG skierował postać wedle swojej woli.
- piszemy poprawnie po polsku, ale to chyba jasne.
- przy braku wszystkich odpowiedzi w kolejce i upłynięciu terminy czekam jeszcze jeden dzień i wrzucam swoją odpiskę. Ci co nie zdążyli, są NPC-owani na tę turę.
- każde zNPC-owanie skutkuje, nazwijmy to napiętnowaniem. Gracze opóźniający sesję zwiększają ryzyko śmierci swojej postaci.
- konsekwencji tych można uniknąć informując wcześniej o jakiś problemach z odpisaniem na czas.
- MG także zobowiązuje się informować o swoich opóźnieniach.
- wszelkie pytania odnośnie sesji w tym wątku.

Kilka słów o sytuacji opisanej w pierwszym poście.
Wszystkie postacie graczy znajdują się w drugim wagonie. Drzwi od tego wagonu są otwarte. W przeciwieństwie do drzwi w innych wagonach. W wagonie trzecim już teraz widzicie, że na podłodze leży młoda kobieta (prawdopodobnie nieprzytomna) oraz kulący się pod ścianą starszy mężczyzna.
Na peronie panuje kompletna cisza.
Umieszczam mapę peronu (będzie ona aktualizowana wraz z waszym przemieszczaniem się). W tej chwili widzicie tylko tyle.
Wasze postacie są zdrowe i poza może jakimiś drobnymi otarciami nie mają żadnych obrażeń.
Są na pewno zdezorientowane i lekko niepewne obecnej sytuacji.

Prosiłbym, byście w waszych KP w panelu sesji (fajny patent swoją drogą) wstawili listę rzeczy jakie ma przy sobie wasza postać oraz statystki. Chciałbym uniknąć sytuacji, gdy nagle ktoś wyciąga jakiegoś królika z kapelusza w postaci noża, kompletu wytrychów, czy gazu pieprzowego. Krótka i racjonalna lista tego co macie w kieszeniach, względnie torbach. Liczę na wasz rozsądek, ale zastrzegam sobie prawo veta w pewnych kwestiach.

Życzę miłej zabawy i emocji w grze.

P.S.
Obiecana mapa.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne i czytelne. Jak nie, to pytajcie.
 
Pinhead jest offline