Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2011, 15:52   #27
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Wybaczcie wszyscy moją nieobecność. Niestety myłam poza zasięgiem komputera. (Relaks w górach wędrówka itp) Jednak już jestem i ogłaszam wszem i wobec że wraz z drugim MG wybraliśmy 4 graczy. Mieliście świetne KP moim zdaniem jedne skromniejsze inne bardziej szalone. Podobały mi się wszystkie choć nie które żywcem ściągnięte z czegoś...(choć i te KP były pomysłowe ) Świetnie się czytało wasze KP ogłaszam więc szczęśliwców.
Islanzadii
Limon
Morfik
JaxaWM
[b]NO TO RUSZAJMY![/B
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Tailong : 19-07-2011 o 16:19. Powód: Kolor czerwony jest zastrzeżony dla Moderatorów i Obsługi.
Tailong jest offline