Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2011, 11:56   #40
Crys
 
Crys's Avatar
 
Reputacja: 1 Crys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwuCrys jest godny podziwu
A że tak spytam, czemu 4 osoby to za mało? Nie dałbyś rady zmodyfikować scenariusza tak, żeby czwórka wystarczyła? Ja się tam może nie znam BARDZO (tylko trochę ;]), ale cztery-pięć osób to taka chyba średnia i da się spokojnie i przyjemnie grać w takiej liczbie.
Przyznam szczerze, że będę bardzo niezadowolona, jeśli gra się nie zacznie, bo może praca nad kartą nie zajęła mi ogromnych ilości czasu, ale wyrażając się kolokwialnie, zdążyłam się już "napalić"
Może zaraz zaczniecie we mnie rzucać gromami, ale moim zdaniem to trochę nieprofesjonalne zakładać sesję (do tego miała być na początku na maks 6 osób, potem zwiększyłeś na 8 ) i nawet nie zacząć, argumentując "bo ludzi za mało". Jeśli miałoby być nam przez to trudniej, ja się na to piszę.

Minty, jak tam Twoja karta? To już byłaby piątka, prawda?
 
__________________
Ich will - ich will eure Phantasie
Ich will - ich will eure Energie
Crys jest offline