Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2011, 21:27   #7
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Tak jak wspomniałem statystyki potrzebne mi są, bym mógł stwierdzić co dana postać potrafi. Nie zamierzam prowadzić sesji z pełną mechaniką, bo to nierealne. To jak rozdzielicie punkty, jakie wybierzecie umiejętności powie mi też co nieco o was jako o graczach.
Rzucać będę rzadko, to akurat jest pewne. Muszę jednak wiedzieć, jak Twoja postać dobrze umie prowadzić samochód. Czy uda jej się dany manewr, czy nie.

Jeżeli chodzi o rzut 9k10, to liczę na waszą uczciwość. Wzajemne zaufanie jest niezbędne jeżeli chcemy razem zagrać. Dawanie jakiegoś limitu punktów sztucznie wyrównuje szanse, a to jest moim zdaniem bez sensu.

Przepraszam, że źle oceniłem ton Twej wypowiedzi. Zmylił mnie ten ogromny nacisk jaki położyłeś na statystyki. Wybacz, nie chciałem Cię urazić.
Zgadzamy się co do istoty gry (klimat, pomysłowość, współpraca graczy), więc nie marnujmy czasu na jałowe dyskusje.
Twórz postać i zaczynajmy sesję - taka jest moja propozycja.

Na razie zainteresowanie jest mniejsze niż przypuszczałem, ale i z dwoma zdeterminowanymi graczami jestem gotowy zagrać.
 
Pinhead jest offline