Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-07-2011, 02:59   #11
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
EDIT 2: Campo Viejo - na pocieszenie powiem Ci, ze Twoja postać była w pierwszej piętce tych, które wziąłbym do sesji czyli na niezagrożonej pozycji. Szkoda, że zrezygnowałeś.
Jako, że temat rekrutki już zamknięty to zaspamuję tutaj odpowiedając Armielowi na PS2, że chyba nie szkoda i nie tyle tchórzem się oblałem przed "nie wzięciem" do przygody (choć przyznaję się, że nie czułem się zbyt pewnie), lecz raczej tym, że chyba nie dałbym rady pociągnąć trzech sesji na raz bez olewania którejs od czasu do czasu lub uniknąć pisania z obowiązku. A tak już się zaczynało dziać wczesniej. I cieszę się Armielu, że bohater się spodobał! Jak za kilka miesięcy szlag Was wszystkich nie trafi, a MG zrobi dodatkowy nabór a mnie poluzuje się to i owo w realu to może przybłąka się do rekrutacji jakis szczur pokładowy Pozdrawiam i życzę przedniej zabawy!
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline